O autorze
Absolwentka wydziału psychologii Uniwersytetu SWPS w Warszawie, wydziału pedagogiki UKSW w Warszawie oraz studiów podyplomowych na Uniwersytecie Warszawskim: Treningu kreatywności i terapii przez sztukę (artterapii) dla dzieci i dorosłych, a także studiów podyplomowych na Uniwersytecie SWPS w Warszawie: Psychoonkologia i w Wyższej Szkole Kształcenia Zawodowego we Wrocławiu: Neuropsychologia. Swoją wiedzę zawodową stale uzupełnia, uczestnicząc w konferencjach i tematycznych szkoleniach.
Członek Polskiego Towarzystwa Psychoonkologicznego i Członek Zarządu Stowarzyszenia Sarcoma, działającego na rzecz chorych onkologicznie.
Na co dzień od 21 lat pracuje w Klinice Onkologii i Chirurgii Onkologicznej Dzieci i Młodzieży, w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie. Od 2014 prowadzi Poradnię Psychoonkologiczną, Poradnię Zdrowia Psychicznego w Instytucie Matki i Dziecka. Współpracuje zawodowo z wieloma Fundacjami i Stowarzyszeniami, które działają na rzecz poprawy funkcjonowania ludzi chorych onkologicznie, a także osób indywidualnych i rodzin, przeżywających żałobę. Zaangażowana przez wiele lat pracy w projekty dotyczące pomocy rodzinom z problemami wychowawczymi i w kryzysie.
Autorka artykułów naukowych, popularnonaukowych i poglądowych. Autorka szkoleń związanych z poprawą jakości komunikacji w relacji lekarz – pacjent, szkoleń dotyczących poprawy jakości życia w zdrowiu i chorobie. Autorka wykładów dla studentów i personelu medycznego.
W swojej praktyce zawodowej prowadzi konsultacje psychologiczne, terapię psychologiczną, pracuje z ludźmi, doświadczającymi potrzeby zmiany, rozwoju osobistego w życiu.
Pracuje indywidualnie z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi doświadczającymi różnych trudności życiowych.
Prowadzi warsztaty i szkolenia dla różnych grup zawodowych - pielęgniarek, nauczycieli, wolontariuszy, studentów, stażystów psychologów i pedagogów.