Mikroplastik w ludzkim mózgu❗ Czy nasz organizm staje się śmietniskiem? 🧠
Mikroplastik w ludzkim mózgu❗ Czy nasz organizm staje się śmietniskiem? 🧠
Mikroplastik w ludzkim mózgu❗ Czy nasz organizm staje się śmietniskiem? 🧠

Hemorigen

Spis treści

Hemorigen - skład

1 tabl. zawiera 50 mg wyciągu gęstego (30-40:1) z ziela przymiotna kanadyjskiego; tabl. zawierają sacharozę.

Reklama

Hemorigen - działanie

Preparat roślinny, stosowany tradycyjnie, którego skuteczność w wymienionych wskazaniach opiera się wyłącznie na długim okresie stosowania i doświadczeniu.

Reklama

Hemorigen - wskazania

Lek stosowany tradycyjnie we wspomagającym leczeniu drobnych stłuczeń i podbiegnięć krwawych (siniaków) powstałych w wyniku łagodnych urazów. Przeznaczony dla osób dorosłych.

Reklama

Hemorigen - przeciwwskazania

Nadwrażliwość na substancję czynną lub którąkolwiek substancję pomocniczą. Nie zaleca się u pacjentów z zakrzepicą i chorobą zakrzepową żył. Osoby z żylakami, żylakami odbytu oraz przewlekłą niewydolnością żylną mogą stosować lek wyłącznie po konsultacji z lekarzem.

Reklama

Hemorigen - ostrzeżenia

Stosować ostrożnie u osób uczulonych na pyłki roślin z rodziny astrowatych/złożonych (Asteraceae/Compositae). Ze względu na zawartość sacharozy, nie powinno się stosować preparatu u pacjentów z nietolerancją fruktozy, zespołem złego wchłaniania glukozy-galaktozy lub niedoborem sacharazy-izomaltazy. Ze względu na brak danych klinicznych na temat bezpieczeństwa stosowania leku u dzieci i młodzieży nie zaleca się stosowania <18 rż.

Reklama

Hemorigen - ciąża

Nie wykonano kontrolowanych badań klinicznych u kobiet w okresie ciąży i karmienia piersią, dlatego nie zaleca się stosowania preparatu w tym okresie.

Reklama

Hemorigen - efekty uboczne

W czasie stosowania preparatu nie zaobserwowano objawów niepożądanych.

Hemorigen - dawkowanie

Doustnie. Dorośli: 1-2 tabl. 3 razy na dobę. Stosować nie dłużej niż przez 3-4 dni. Jeśli po tym czasie objawy nie ustąpią należy skonsultować się z lekarzem.

Hemorigen - uwagi

Lek nie wpływa na zdolności prowadzenia pojazdów i obsługi maszyn.


Reklama

Jak często robić regenerację włosów?
Sprawdź!